Srebrny dealer WAPRO Partner InsERT


Microsoft Office EDU

Oferta skierowana dla Szkół i jednostek edukacyjnych

separator

Certyfikat AERPosiadamy status autoryzowanego sprzedawcy produktów edukacyjnych Authorized Education Reseller - AER. Oferujemy pakiety oprogramowania Microsoft Office EDU. Produkty te, mogą nabyć klienci edukacyjni, którzy potrzebują wielu licencji oprogramowania  Microsoft Office i zarządzają oprogramowaniem zainstalowanym na wielu komputerach. Dzięki dedykowanym licencjom EDU można korzystać z najbardziej ekonomicznego sposobu nabycia licencji.

Certyfikat AEP

Ważne informacje:

- niewygasająca licencja na użytkowanie oprogramowania

- wielkość pierwszego zakupu to minimum pięć licencji

- kolejne zakupy mogą być realizowane nawet na jedną licencję, co pozwala na zamówienie tylko tego, co jest rzeczywiście potrzebne

 

Zalety:

Łatwość utrzymania zgodności licencyjnej — ponieważ umowa przez cały okres obowiązywania obejmuje wszystkie komputery i wszystkich użytkowników instytucji, instytucja stale ma zapewnione pełne pokrycie licencyjne dla wybranych produktów.

Niewielki nakład prac na administrowanie — w przypadku licencji subskrypcyjnych nie ma potrzeby śledzenia liczby licencji wykorzystywanych na poszczególnych komputerach. Jest to szczególnie istotne w przypadku zarządzania zasobami oprogramowania w środowiskach zdecentralizowanych.

Aktualne technologie — dzięki licencjom subskrypcyjnym użytkownicy mają do dyspozycji najnowsze wersje oprogramowania objętego subskrypcją.

Proste planowanie budżetu i zakupy — opłatę za użytkowanie wszystkich wybranych produktów w danym roku wnosi się w postaci jednej płatności rocznej.

Wyśmienita wartość — dzięki standaryzacji w oparciu o platformę produktów możliwe jest obniżenie całkowitych kosztów IT przy jednoczesnym podniesieniu produktywności i zapewnieniu dostępu do najnowszych technologii. W cenie subskrypcji uwzględnione jest członkostwo Software Assurance (Software Assurance Membership — SAM). Dodatkowo klienci uzyskują także bezpłatnie jedno członkostwo w programie MSDN® Academic Alliance.

 

Open License for Academic

Program Open License for Academic to dla małych instytucji edukacyjnych łatwo dostępny i ekonomiczny sposób zakupu licencji na oprogramowanie Microsoft. Wielkość zakupu minimalnego to pięć licencji. Klient określa liczbę potrzebnych mu licencji i składa zamówienie u autoryzowanego odsprzedawcy. Istnieje także możliwość zakupienia wraz z licencjami ochrony Software Assurance. Po zakupieniu licencji klient może za dodatkową opłatą zamówić w autoryzowanym przez Microsoft źródle nośniki instalacyjne. Potwierdzenia licencji dystrybuowane są elektronicznie, można je także pobrać z zabezpieczonej witryny internetowej

 

Open License dla instytucji edukacyjnych — cechy i zalety programu

Program Licencji Open dla instytucji edukacyjnych — Microsoft Open License for Academic — to dobry wybór ze względu na dużą wartość oprogramowania Microsoft. Ten elastyczny, przeznaczony dla niezbyt dużych instytucji edukacyjnych program licencjonowania pozwala na zakup oprogramowania w cenach niższych od cen oprogramowania detalicznego, zapewniając przy tym wszystkie zalety innowacyjnego programu licencjonowania grupowego. Program Open License for Academic to prosty sposób zakupu wielu kopii oprogramowania i administrowania nimi, a także szybkiego i wygodnego uzyskania potwierdzeń licencji. Umożliwia on zakup najnowszych wersji produktów Microsoft, a jednocześnie pozwala na utrzymanie kosztów na niskim poziomie oraz łatwe zachowanie zgodności licencyjnej.

 

Cechy programu Open License for Academic

Prostota - proste i jasne zasady zakupu licencji na oprogramowanie w programie Open License for Academic sprawiają, że umowa ta jest przejrzysta i łatwa w administrowaniu.

Elastyczność - program Open License for Academic jest wystarczająco elastyczny, by spełnić potrzeby wielu różnych instytucji. Klienci mają dostęp do szerokiej gamy produktów. Po początkowym zamówieniu co najmniej pięciu licencji klienci mogą składać kolejne zamó-wienia nawet na jedną licencję, co pozwala na zamówienie tylko tego, co jest rzeczywiście po-trzebne.

Dostępność - produkty w ramach Open License for Academic można zamawiać u autoryzowanego odsprzedawcy produktów edukacyjnych (Authorized Education Reseller - AER).

Zgodność - dzięki witrynie Volume Licensing Service Center można otrzymywać potwier-dzenia licencji drogą elektroniczną oraz w szybki i łatwy sposób przeglądać historię zamówień licencji, dzięki czemu nigdy nie ma wątpliwości co do posiadanych licencji.

 

Bezpieczeństwo IT

Dział handlowy:
mail:
tel: 25 758 15 14
Adres biura:
ul. Piłsudskiego 33 lok. C
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bezpieczeństwo IT