Srebrny dealer WAPRO Partner InsERT


Asseco WAPRO ERP

separator

Linie produktowe

  Linia dedykowana dla mikro firm i małych przedsiębiorstw. W skład linii wchodzą trzy aplikacje wymieniające ze sobą dane księgowe. Moduł "Sprzedaż i magazyn" zawiera funkcjonalność modułu "Fakturowanie", dlatego należy je stosować zamiennie. Ponadto moduły "Sprzedaż i magazyn" oraz "Księga podatkowa" korzystają ze wspólnej bazy danych, współdzieląc ze sobą kartoteki kontrahentów, pracowników, banków i kursów walut.

 

   Komplet aplikacji dla typowych małych i średnich firm, których pracownicy korzystają z danych dostępnych w sieci komputerowej. Znajdzują się tu takei modułu jak: sprzedaż i magazyn, zarządzanie relacjami z klientami, księga podatkowa lub finanse i księgowość (stosowane zamiennie w zależności od specyfiki firmy), środki trwałe i amortyzacja, kadry i płace, analizy wielowymiarowe

 

   Linia przeznaczona dla średnich przedsiębiorstw, w tym złożonych organizacji potrzebujących zaawansowanej funkcjonalności w zakresie analiz i zarządzania. Zastosowano tu środowisko raportujące Crystal Reports, które daje użytkownikowi możliwość samodzielnego budowania wielowymiarowych, hierarchicznych raportów w postaci tabelarycznej lub graficznej.

 

   Systemy dla Biur Rachunkowych, wyposażone w specyficzne funkcje ułatwiające i automatyzujące proces obsługi licznych klientów biura. Linia obejmuje następujące aplikacje współpracujące ze sobą w zakresie współdzielenia i wymiany danych w ramach lokalnej sieci komputerowej. Wyposażona jest w funkcje automatyzujące proces definiowania nowych podmiotów i seryjną obsługi dużej liczby klientów. Komunikacja i wymiana danych z klientami biura może odbywać się poprzez Internet - w trybie usług terminalowych - lub też w trybie off-line dzięki mechanizmom importu i eksportu danych.

 

   Linia przeznaczona dla firm, które w swoim codziennym działaniu korzystają z szeroko pojętej mobilności. System rozwiązań mobilnych przeznaczony na urządzenia z systemem Android, PDA z systemem Windows Mobile oraz komputery z systemem Windows. Dedykowany dla firm posiadających pracowników w terenie. Zapewnia sprawną komunikację oraz szybką i bezpieczną synchronizację danych pomiędzy centralą firmy a jej pracownikami działającymi poza centralą.

 

   Programy Asseco WAPRO przeznaczone dla szkół, uczelni oraz ośrodków szkoleniowych do zastosowań edukacyjnych.

 

Bezpieczeństwo IT

Dział handlowy:
mail:
tel: 25 758 15 14
Adres biura:
ul. Piłsudskiego 33 lok. C
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bezpieczeństwo IT