Srebrny dealer WAPRO Partner InsERT


ESET - kompletna ochrona komputera

separator

Produkty firmy ESET to jedne z najlepszych i najbardziej rozpowszechnionych systemów antywirusowych w Polsce zarówno wśród użytkowników prywatnych jak i dla sektora przedsiębiorstw. Produkty firmy ESET cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród Klientów biznesowych ze względu na ich skuteczność, możliwość centralnego zarządzania, a przy tym wszystkim atrakcyjną cenę. Jako Autoryzowany Partner ESET oferujemy wsparcie techniczne oraz dobór optymalnej ochrony antywirusowej.

 

Rozwiązania ESET dla biznesu


 

Ochrona stacji roboczych


ESET Endpoint Security ESET Endpoint Security

Wybierz skuteczną ochronę swoich stacji roboczych i korzystaj z wielu możliwości oferowanych przez rozwiązania ESET, m.in. z kontroli dostępu do stron internetowych, dwukierunkowego firewalla czy filtra antyspamowego. Zaufaj rozwiązaniom firmy ESET, która od 25 lat jest pionierem proaktywnej ochrony antywirusowej.

> Dowiedz się więcej

 

ESET Endpoint Antivirus ESET Endpoint Antivirus

Zabezpiecz swoje stacje robocze, urządzenia mobilne i serwery plików przed zagrożeniami, atakami i kradzieżą danych. Zarządzaj wszystkimi rozwiązaniami ESET z poziomu jednej konsoli. Zaufaj rozwiązaniom firmy ESET, która od 25 lat jest pionierem proaktywnej ochrony antywirusowej.

>Dowiedz się więcej

 

Ochrona stacji roboczych i serwerów plikowych


ESET Endpoint Security Suite
Najwyższy standard ochrony ESET, zapewniają zaawansowane moduły aplikacji, t.j. kontrola dostępu do stron internetowych, dwukierunkowy firewall i filtr antyspamowy. Moduły te zapewniają dodatkowe warstwy ochrony sieci firmowej i pracowników mobilnych. Szukasz skutecznej ochrony sieci, wybierz ESET, pioniera branży antywirusowej od 25 lat.

>Dowiedz się więcej

 

ESET Endpoint Antivirus Suite
Zabezpiecz sieć firmową i chroń komputery, urządzenia mobilne i serwery plików przed nowymi zagrożeniami i kradzieżą danych. Zarządzaj ochroną sieci z poziomu jednej konsoli. Szukasz skutecznej ochrony sieci, wybierz ESET, pioniera branży antywirusowej od 25 lat.

>Dowiedz się więcej

 

ESET Enterprise Edition


ESET Secure Enterprise
Pakiet rozwiązań zapewniający kompleksową ochronę rozbudowanych sieci firmowych, począwszy od bramy internetowej, przez serwery pocztowe i plikowe, aż po stacje robocze i urządzenia mobilne. Rozwiązanie to zapewnia maksymalny poziom ochrony na różnych platformach systemowych. Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci, wybierz ESET - pioniera w branży antywirusowej od 25 lat.

>Dowiedz się więcej

 

ESET Secure Enterprise AV Level
Zabezpiecz wszystkie stacje robocze w firmie, bez względu na wykorzystywaną platformę systemową (Windows, OS X, Linux). Chroń urządzenia mobilne, serwery plików i poczty. Zadbaj o skuteczną ochronę bramy internetowej, filtrując komunikację HTTP i FTP. Zaufaj rozwiązaniom firmy ESET, która od 25 lat jest pionierem proaktywnej ochrony antywirusowej.

>Dowiedz się więcej

 

Ochrona serwerów pocztowych i bramy internetowej


ESET Mail Security for MS Exchange
Program do ochrony antywirusowej, antyspyware oraz ochrony przed spamem serwerów poczty elektronicznej i folderów publicznych serwerów MS Exchange.

>Dowiedz się więcej


ESET Mail Security for Lotus Domino
Program do ochrony antywirusowej, antyspyware oraz ochrony przed spamem serwerów poczty elektronicznej i folderów publicznych serwerów Lotus Domino.

>Dowiedz się więcej       

 
ESET Mail Security for Linux/BSD/Solaris
Program do ochrony antywirusowej, antyspyware oraz ochrony przed spamem serwerów poczty/bramek pocztowych (ruch SMTP, POP3, IMAP) pracujących pod systemami Linux, BSD oraz Solaris.

>Dowiedz się więcej


ESET Gateway Security
Program do ochrony bramek internetowych pracujących pod systemami Linux/BSD/Solaris.

>Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo IT

Dział handlowy:
mail:
tel: 25 758 15 14
Adres biura:
ul. Piłsudskiego 33 lok. C
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bezpieczeństwo IT